Nieuws

Een overzicht van het Ronald McDonald nieuws

06-12-2020

Webinar - 4 december - DeOnlineStrateeg

Verslag Webinar DeOnlineStrateeg - 4 december 2020

 

Als Sinterklaascadeautje en t.g.v. hun tienjarig bestaan, verzorgde DeOnlineStrateeg (Martin Koekenberg met zijn team), op vrijdag 4 december een webinar over een marketingautomation platform dat DeOnlineStrateeg.nl gebruikt. In het webinar vertelden Martin en zijn team hoe je dit platform effectief kunt inzetten, of je nu een kleine, middelgrote of grote organisatie bent. De deelnemers leerden tijdens de webinar de kracht van e-mailmarketing en alle mogelijkheden van deze handige tool.

Meer weten? Mail info@deonlinestrateeg.nl

 

Martin, bedankt voor dit Sinterklaascadeautje aan de club! Op deze manier kunnen we ondanks het gemis van fysieke ontbijten, toch de band met onze leden in stand houden. 

 

 

 

Namens de stuurgroep,

Joke Vrolijk